Popis

Litinová krbová kamna v multipalivovém provedení, v kamnech  je možné spalovat nejen dřevo a dřevěné brikety, ale také uhlí a hnědouhelné brikety. Přední dvířka se sklem bez zdobení, navíc boční přikládací dvířka , povrchové provedení lak antracit. 

Kamna jsou vybavena regulovatelným  přívodem primárního a sekundárního vzduchu, účinný systém oplachu skla předehřátým vzduchem - air wash system, celolitinové topeniště zesílené zdvojenými litinovými pláty, propadací rošt s popelníkem. Pohodlná regulace výkonu pomocí páčky s 9 stupni možného nastavení, páčka regulátoru je zabudována v zadní části kamen.

Nad topeništěm je umístěn vyjímatelný litinový deflektor, který rozráží kouřové plyny a prodlužuje jejich dráhu, díky čemuž dochází k maximálnímu využití kouřových spalin. Kamna jsou určena pro přechodné i trvalé topení. Díky vysoké schopnosti akumulace litiny kamna hřejí ještě po několika hodinách po vyhasnutí ohně.

Možnost přestavitelného horního a zadního vývodu. Kamna mají v horní desce otvor se záklopkou pro vsunutí zásobníku na uhlí. Tento zásobník na uhlí není nutné používat. Zásobník není součástí dodávky a dokupuje se zvlášť. Kamna je také smaltované provedení - hnědá majolika, krémový smalt, černý lesklý smalt.

 

Jmenovitý výkon:  11 kW

Maximální výkon:  13 kW

Minimální výkon:  3,7 kW

Účinnost při jmenovitém výkonu:  82,8 % 

Doporučený vytápěný prostor:  cca 180 - 250 m3 

Výška:  800 mm 

Šířka:  780 mm 

Hloubka:  580 mm

Hmotnost:  225 kg

Průměr kouřovodu:  150 mm

Výška napojení kouřovodu:  645 mm

Max. délka polen:  50 cmTechnické údaje
Typ paliva multi
Efektivita 82,8 %
Max. délka polen 40 cm
Nominální výkon 11,0 kW
Rozměry v mm (ŠxVxH) 780x800x580 mm
Barva E6, E8, E10
Průměr hrdla kouřovodu 150 mm
Sekundární spalování ano
Technologie "OUTSIDE AIR" volitelné
Zásobník na popel ano
Certifikát

760 GM

  • Kód výrobku: 760 GM